In oktober kwam Richard de Boer van Poiesz Gorredijk op bezoek in onze Voedselbank. In het afgelopen jaar bestond Poiesz Supermarkten 100 jaar en het hele jaar waren een speciale donatie-aanbiedingen. Richard was nog niet eerder in onze nieuwe pand geweest en kreeg een rondleiding van Peter, bestuurslid Voedselverwerving en Voedselveiligheid.

Van de actie, waarbij van iedere gekochte aanbieding 10 cent werd gedoneerd aan de Voedselbank en de ingeleverde statiegeldbonnen, leverde 3 volle vrachtwagens op met producten. Van het geld konden we bestellingen doen bij de Poiesz, waardoor we zelf konden inschatten wanneer we bepaalde producten nodig hadden en dit ook daadwerkelijk konden uitdelen aan onze klanten.

We zijn ontzettend dankbaar voor deze acties en willen speciaal Poiesz Supermarkten en Richard, bedrijfsleider in Gorredijk bedanken voor deze geweldige actie!